Polnischkurse - english version
Polnischkurse - deutsche version
Polnischkurse - wersja polska

Kursy języka niemieckiego

W związku z otwarciem niemieckich rynków pracy, nawiązywaniem kontaktów biznesowych i rosnącym zainteresowaniem ofertą turystyczną Niemiec, coraz więcej Polaków chętnie uczy się języka niemieckiego. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Polsko-Niemieckie Towarzystwo Akademickie w Krakowie w roku szkolnym 2015/2016 już piąty rok z rzędu zaprasza na kursy języka niemieckiego.

 

 

Typy i poziomy kursów


1. Standardowe semestralne kursy grupowe, oferowane zarówno w semestrze zimowym (październik - styczeń) jak i letnim (luty - czerwiec), których celem jest przede wszystkim rozwijanie umiejętności komunikacyjnych oraz ogólnych kompetencji językowych.

     Nasze kursy adresowane są do młodzieży licealnej oraz osób dorosłych.  Lekcje odbywają się w małych grupach (od 5 do 9 osób).

   Oferujemy kursy na różnych poziomach zaawansowania, zarówno dla osób rozpoczynających naukę języka niemieckiego, jak i dla osób, które już się go uczyły. Każdy kurs rozpoczynamy od testu kwalifikacyjnego, który pozwala nam na dokładne określenie poziomu językowego danej osoby i stworzenie grup jednolitych pod względem poziomu, co przyczynia się do bardziej efektywnej nauki.

     Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki w godzinach popołudniowych i wieczornych. Każde spotkanie obejmuje 2 godziny lekcyjne (90 minut). Kurs semestralny obejmuje łącznie 56 godzin lekcyjnych.

 

2. Kursy na indywidualne zamówienie w dowolnym terminie, o dowolnej intensywności oraz poziomie i profilu dopasowanym do potrzeb i oczekiwań osób zainteresowanych. Zapewniamy zarówno nauczanie indywidualne, jak i lekcje grupowe.

 

 

Semestr zimowy 2015

 

Zajęcia rozpoczną się 5. października 2015.

Zapisy na kurs prowadzimy do 2. października 2015.

 

Oferujemy jedną z najniższych cen w Krakowie - 649 zł za semestr (56 godzin).

Uczniom, studentom do 26 r.ż. oraz osobom kontynuującym naukę w naszej szkole oferujemy cenę promocyjną w wysokości 599 zł. 

 

Oferujemy możliwość płatności ratalnej. Pierwszą ratę w wysokości 399 zł należy zapłacić po zakończonej kwalifikacji, a przed pierwszymi zajęciami; drugą ratę - 299zł -  należy zapłacić do 20. listopada 2015.

 

Nasi Nauczyciele

Zajęcia językowe prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, absolwentów filologii germańskiej, posiadających odpowiednie przygotowanie pedagogiczne.

 

Gwarantujemy Państwu

- profesjonalne przygotowane testu kwalifikacyjnego i podział kursantów na grupy językowe,
- zajęcia w małych grupach językowych liczących od 5 do 9 osób,
- ciekawe i urozmaicone zajęcia z najlepszymi lektorami,
- możliwość zapisania się na dodatkowe zajęcia tandemowe, które odbywać się będą przy zainteresowaniu obu stron, zarówno Polaków jak i Niemców, uczestników naszych kursów języka polskiego. Zajęcia tandemowe mają formę konwersacji w parach dwujęzycznych moderowanych przez naszego lektora,
- monitorowanie postępów w nauce każdego uczestnika kursu,
- dyplom uczestnictwa lub ukończenia kursu.

 

Dlaczego MY?

 

Od kilkunastu już lat Polsko-Niemieckie Towarzystwo Akademickie przyczynia się do współpracy i wymiany kulturalnej pomiędzy społeczeństwami Polski i Niemiec. Wymiana ta opiera się w dużej mierze na poznaniu języka sąsiada.


Od lutego 1997 roku zajmujemy się organizacją kursów języka polskiego dla Niemców. Oferowane przez nas kursy odbywają się przez cały rok i cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Kursanci biorący udział w kursach języka niemieckiego będą mieli możliwość kontaktu z językiem niemieckim nie tylko w czasie zajęć z lektorem, lecz także w ramach dodatkowych warsztatów tandemowych. Zajęcia te będą organizowane przy obustronnym zainteresowaniu Polaków i Niemców biorących udział w naszych kursach. Podczas tych zajęć kursanci będą mieli możliwość rozwijania umiejętności mówienia oraz kompetencji interkulturalnych. Ilość miejsc w zajęciach będzie ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia przeznaczone są dla osób odznaczających się znajomością języka niemieckiego na poziomie minimum A2. Informacja o ewentualnych terminach warsztatów podawana będzie na bieżąco przez sekretariat.


 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi kursami i chcieliby uzyskać dodatkowe informacje, zapraszamy do skontaktowania się z biurem Towarzystwa:


przez e-mail: info@kursyniemieckiego.com

telefonicznie: +48/12/638 36 70
lub tradycyjną pocztą:

 


Polsko-Niemieckie Towarzystwo Akademickie
ul. Bronowicka 58/5
30-091 Kraków

  

Godziny otwarcia biura:
 8.00-14.00

Tel.: 0048/ 518 158 901, Tel/Fax: 0048/12/638 36 70, web: kurs niemieckiego, e-mail: info@kursyniemieckiego.com Polnisch lernen - Mapa strony
Adres biura: Polsko-Niemieckie Towarzystwo Akademickie, ul. Bronowicka 58/5, 30-091 Kraków
 Copyright PNTA 2006 | engine and lifting LMD.PL   Aktualizacja: 11.08.2015